101 інформує

Питання мінної безпеки

💥Взимку питання мінної безпеки залишаються так само актуальними. У разі знаходження боєприпасів та їхніх уламків порядок дій незмінний: ☑️не підходити ☑️не чіпати, навіть із цікавості ☑️відійти тим самим шляхом ☑️попередити про небезпечну знахідку тих, хто поруч ☑️на безпечній відстані ( не менше 100 м) сповістити про це спеціалістів за номерами “101” або “102”. ❗Шановні батьки! Якщо ви ще не поговорили з дітьми про правила мінної безпеки, то зараз саме час це зробити. Не відкладайте важливої розмови про безпеку на потім.

13:40 07.02.2024

Увага! Погіршення погодних умов

Через погіршення погодних умов ДСНС закликає людей бути максимально обережними під час перебування на вулиці. Серед рекомендацій: Не перебігайте дорогу; Не ходіть близько до проїжджої частини дороги; Не наступайте на кришки люків; Вийміть руки з кишень та робить дрібні кроки; обирати надійне взуття із відповідною підошвою. Якщо відчуваєте, що втрачаєте рівновагу, швидко присядьте, згрупуйтеся та напружте мʼязи. Це дасть шанс втриматися на ногах або впасти з мінімальною шкодою для здоров’я. "Увага! 18 січня на Київщині спостерігатимуться складні погодні умови.   За прогнозом Укргідрометцентру, вночі очікується сніг, вдень дощ. Вітер південно-східний з переходом на південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі 5-10° морозу, вдень 1-6° тепла. 18 січня пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. I рівень небезпечності (жовтий)", - наголосили у КОВА.

10:08 18.01.2024

Безпечна новорічна ялинка

⭐ Менш ніж за тиждень українці зустрічатимуть Новий рік. Хтось уже поставив ялинку, інші — лише планують цей святковий ритуал.

12:52 27.12.2023

101 інформує

Рятувальники нагадують основні правила електробезпеки:

11:49 23.03.2023