101 інформує

Рух юні-рятувальники

Основним завданням Дружин є виховання в учнівської молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров'я людей, матеріальних цінностей в умовах виникнення надзвичайних ситуацій природного татехногенного характеру, надання практичної допомоги державним та громадським організаціям у пропаганді безпечної життєдіяльності серед дітей.

13:31 01.03.2023

Увага! 101 інформує

Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області повідомляє, що відповідно до Закону України № 1367 IX «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перешкоджання у проведенні перевірок з питань пожежної та техногенної безпеки», який набув чинності 30 березня 2021 року було значно збільшено суму штрафів за статтею 185-14.

13:22 19.04.2021