Бібліотечний вісник

Національний тиждень читання «Бути своїми»

В Україні закінчився  «Національний тиждень читання». Він об’єднав між собою читачів і письменників.Учні старших класів відвідували шкільну бібліотеку, розвивали культуру читання, познайомилися з творами письменника рідного краю Кравченка Михайла Васильовича, людини з непростим життєвим та творчим шляхом.

18:16 15.12.2023

Робота в шкільній бібліотеці

В бібліотеці Побережківської гімназії в рамках місячника бібліотек проводилася акція «Збережемо підручники!», яка спрямована на формування в учнівської молоді інформаційної культури та культури читання, посилення ролі книги📚 в безперервному освітньому процесі, поліпшення роботи щодо виховання бережливого ставлення до книг📒📔.

18:51 16.10.2023

Ляльки-мотанки - давній родинний оберіг

Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зав’язків поколінь. Перші вузликові ляльки, так інколи ще називають мотанки, з’явилися приблизно  5 тисяч років тому. Мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет.

13:26 07.03.2023

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ Г. СКОВОРОДИ

Для учнів 5-9 класів було проведено знайомство з українським просвітителем, філософом та мислителем, першого українського байкаря. Учні познайомилися з байками про «Дружбу», які зацікавили їх своїм змістом, переглянули презентацію «Байки Харківські», та взяли участь в онлайн-вікторині. Діти з захопленням переглядали цікаві факти байкаря, а саме більше їм сподобалася колективна онлайн- вікторина

00:30 22.01.2023

Всесвітній день бородьби з СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

13:06 01.12.2021