Протидія булінгу

Наказ про створення безпечного освітнього середовища

План заходів щодо створення безпечного освітнього середовища

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу

Порядок реагування на доведені випадки булінгу

Робота щодо запобігання негативних проявів серед дітей

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. Воно могло застосовуватися проти вас самих, ви могли бути свідком, або самі ставали тими, хто ображає. Кожен з нас рівний у своїх правах. Кожен з нас такий самий, але водночас такий різний. Але всі ми маємо  поважати один одного та дружити, навіть якщо ми дуже різні.

11:50 27.04.2023

Всеукраїнський тиждень безпеки в Інтернеті

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки в Інтернеті в нашій гімназії було проведено заходи, покликані виробити у школярів навички безпечного користування мережею Інтернет. Цього року в пріоритеті була профілактична робота з учнями молодшої школи в зв’язку з тим, що багато дітей молодшого шкільного віку стають жертвами кібербулінгу. З метою формування у дітей цієї категорії навички безпечної поведінки в Інтернеті для школярів 1-4 класів було проведено заняття «Моя перша подорож безпечним онлайн-простором» на якому діти в ігровій формі ознайомилися з Основними правилами користувача Інтернету, а саме:

12:43 05.10.2021

Нормативні документи

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

22:28 17.08.2020

Корисна інформація

П'ять правил для дітей Два кроки для батьків Три правила для свідків Чотири правила для батьків

11:00 16.10.2019