ЯК ПОДБАТИ ПРО ДИТИНУ, ЯКЩО ВИ ЗНАХОДИТЕСЯ З НЕЮ В УКРИТТІ

ПРАВИЛА ПІДТРИМКИ, ЯКЩО РОДИНА ЕВАКУЮЄТЬСЯ З ДИТИНОЮ

ЯКЩО БАТЬКО ЧИ МАТИ ЗАХИЩАЄ КРАЇНУ

Увага!

Нагадуємо про своєчасність оформлення паспорта громадянина України у формі картки учнями по досягненню ними 14-річного віку.

Не пізніше ніж через місяць після досягнення учнем 14 років необхідно звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем проживання.

Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративна послуга безоплатна.

З порядком оформлення паспорта громадянина України у формі картки та переліком необхідних документів можна ознайомитися на офіційному сайті Державної міграційної служби України: https://dmsu.gov.ua

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Будьте для дітей прикладом у всьому.

2. Зробіть для своїх дітей куточок для занять. Коли учень готує уроки, не відривайте його на сторонні справи.

3. Вчіть дітей бути у всьому бережливими.

4.Частіше бувайте у школі, радьтесь з педагогами, психологом з питань виховання дітей, допомагайте вчителям краще навчити ваших дітей.

5.Не кажіть нічого поганого про школу, вчителів, прищеплюйте дітям любов і повагу до школи.

6.Слідкуйте за чистотою і охайністю дитини, за акуратним утриманням підручників, одягу. Чистота і акуратність дисциплінує дітей.

7. Дотримуйтесь режиму дня, слідкуйте, щоб дитина не

перевтомлювалась .

8. Виховуйте у дітей вміння вести себе скромно і пристойно як вдома,

так і на вулиці, в школі, в громадських місцях.

9. Виховуйте у дітей повагу до старших і молодших.

10.Не застосовуйте фізичного покарання до дітей, спокійно поясніть їм неправильність їх вчинків.

11.Не дозволяйте дітям самовільно витрачати гроші, вимагайте від них звіту.

12.Заохочуйте в дітей інтерес до книги, природи, туризму, спорту.

13.Привчайте дітей виконувати посильну фізичну роботу.

14.Знайте з ким товаришують ваші діти, як вони поводять себе.

15.Пам'ятайте, що виховання дітей - головний обов'язок батьків.

16.Пам'ятайте, що тільки в тісній праці зі школою, можливо успішно

вирішити питання виховання громадянина України.

Що треба знати про гепатит А

Це захворювання печінки, спричинене вірусом гепатиту А. На щастя, він не такий небезпечний, як гепатити В і С, бо не провокує розвиток хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертю.

11:11 08.11.2023

Увага! Небезпека! Шановні батьки!

Останнім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який набирає популярності в містах України. Вказана течія складається здебільшого з молоді неформальної зовнішності: довге фарбоване волосся, вподобання до «аніме», відповідних групах у «TikTok» та інші атрибути, пов'язані із ними. Конкретна ідеологія відсутня, але полягає у тому, щоб дати відсіч тим, хто їх пригнічує.

12:50 03.03.2023

Профілактика кишкових інфекцій. Захистіть себе від гострих кишкових інфекцій

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. До гострих кишкових інфекцій належить велика група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели та ін), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротатвіруси, ентеровіруси і т.д.), гельмінти (лямблії, амеби). Найпоширенішими кишковими інфекціями є: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусна і ентеровірусні інфекції.

10:41 21.07.2022

Щодо недопущення участі неповнолітніх у наданні інформації ворогу про військові позицій Збройних сил України

Міністерство освіти і науки України звертає увагу на випадках встановлення окупантами зв'язків із неповнолітніми громадянами України через соціальні мережі та месенджери, надходження пропозицій щодо отримання коштів за інформацію про позиції Збройних сил України. Інформуємо, що в нашій країні покарання за подібні злочини застосовуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років. З огляду на зазначене педагоги Побережківської гімназії, використовуючи доступні форми комунікацій, проводять просвітницьку роботу з учнями щодо кримінальної відповідальності за подібні злочини та акцентують увагу батьків на їх відповідальності за дії дітей.

11:15 22.04.2022

Дитина в автономній ситуації

Перед батьками постає питання, чи варто залишати дитину одну вдома, особливо в реаліях сьогодення. На це питання не існує однозначної відповіді, основними факторами, на які слід звернути увагу є – психологічна зрілість дитини, побутові навички та відсутність проблем зі здоров’ям.

10:37 08.04.2021

Безпека дітей в Інтернеті

Наша безпека в Інтернеті. Інтернет та діти Під час перебування у мережі ми можемо наражатися на небезпеку.

13:20 29.03.2021