Інформація для батьків

Увага!

Нагадуємо про своєчасність оформлення паспорта громадянина України у формі картки учнями по досягненню ними 14-річного віку.

Не пізніше ніж через місяць після досягнення учнем 14 років необхідно звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем проживання.

Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративна послуга безоплатна.

З порядком оформлення паспорта громадянина України у формі картки та переліком необхідних документів можна ознайомитися на офіційному сайті Державної міграційної служби України: https://dmsu.gov.ua

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Будьте для дітей прикладом у всьому.

2. Зробіть для своїх дітей куточок для занять. Коли учень готує уроки, не відривайте його на сторонні справи.

3. Вчіть дітей бути у всьому бережливими.

4.Частіше бувайте у школі, радьтесь з педагогами, психологом з питань виховання дітей, допомагайте вчителям краще навчити ваших дітей.

5.Не кажіть нічого поганого про школу, вчителів, прищеплюйте дітям любов і повагу до школи.

6.Слідкуйте за чистотою і охайністю дитини, за акуратним утриманням підручників, одягу. Чистота і акуратність дисциплінує дітей.

7. Дотримуйтесь режиму дня, слідкуйте, щоб дитина не

перевтомлювалась .

8. Виховуйте у дітей вміння вести себе скромно і пристойно як вдома,

так і на вулиці, в школі, в громадських місцях.

9. Виховуйте у дітей повагу до старших і молодших.

10.Не застосовуйте фізичного покарання до дітей, спокійно поясніть їм неправильність їх вчинків.

11.Не дозволяйте дітям самовільно витрачати гроші, вимагайте від них звіту.

12.Заохочуйте в дітей інтерес до книги, природи, туризму, спорту.

13.Привчайте дітей виконувати посильну фізичну роботу.

14.Знайте з ким товаришують ваші діти, як вони поводять себе.

15.Пам'ятайте, що виховання дітей - головний обов'язок батьків.

16.Пам'ятайте, що тільки в тісній праці зі школою, можливо успішно

вирішити питання виховання громадянина України.

Дитина в автономній ситуації

Перед батьками постає питання, чи варто залишати дитину одну вдома, особливо в реаліях сьогодення. На це питання не існує однозначної відповіді, основними факторами, на які слід звернути увагу є – психологічна зрілість дитини, побутові навички та відсутність проблем зі здоров’ям.

10:37 08.04.2021

Безпека дітей в Інтернеті

Наша безпека в Інтернеті. Інтернет та діти Під час перебування у мережі ми можемо наражатися на небезпеку.

13:20 29.03.2021