Інформація для учнів

Пам’ятка «Безпечні зимові канікули»

Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам ‘ятати про безпечну поведінку

20:00 21.12.2022

Профілактика кишкових інфекцій. Захистіть себе від гострих кишкових інфекцій

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. До гострих кишкових інфекцій належить велика група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели та ін), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротатвіруси, ентеровіруси і т.д.), гельмінти (лямблії, амеби). Найпоширенішими кишковими інфекціями є: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусна і ентеровірусні інфекції.

10:50 21.07.2022

Щодо недопущення участі неповнолітніх у наданні інформації ворогу про військові позицій Збройних сил України

Міністерство освіти і науки України звертає увагу на випадках встановлення окупантами зв'язків із неповнолітніми громадянами України через соціальні мережі та месенджери, надходження пропозицій щодо отримання коштів за інформацію про позиції Збройних сил України. Інформуємо, що в нашій країні покарання за подібні злочини застосовуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років. З огляду на зазначене педагоги Побережківської гімназії, використовуючи доступні форми комунікацій, проводять просвітницьку роботу з учнями щодо кримінальної відповідальності за подібні злочини та акцентують увагу батьків на їх відповідальності за дії дітей.

11:13 22.04.2022

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

Оцінювання навчальних досягнень учнів 5-9 класів здійснюється за 12-бальною шкалою (відповідно до наказу МОН України від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти»).

22:11 01.08.2021