Інформації для вчителів

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році

Оцінювання учнів 5-6 класів НУШ

Міністерство освіти і науки України затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти.

10:55 18.06.2022

НУШ: путівник для вчителя 5–6 класів

У посібнику представлено методичні матеріали, які допоможуть учителям створювати нове освітнє середовище у базовій школі, забезпечити активну взаємодію учасників освітнього процесу на уроці, використовувати діяльнісний підхід у навчанні.

15:49 04.06.2022

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.

13:06 01.08.2021