Інтернет-олімпіада

Дата: 05.03.2021 10:03

Інтернет-олімпіади з навчальних предметів є щорічними інтелектуальними змаганнями учнів, де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології. В Україні проводяться інтернет-олімпіади на різних навчальних платформах та ресурсах. Кожен учень та вчитель має змогу обрати онлайн олімпіаду з улюбленого предмету на свій смак.

Вже декілька років підряд, учні Побережківської гімназії беруть активну участь в Інтернет-олімпіаді від освітнього проєкту «На урок». В цьому році учні 5-9 класів взяли участь в VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2021) з таких навчальних предметів: українська та зарубіжна література, математика, фізика та інформатика. За результатами олімпіади маємо таких переможців:

• Диплом І ступеня (інформатика) отримав учень 5 класу Котляренко Дмитро;

• Диплом ІІІ ступеня (інформатика) отримав учень 9 класу Ісмагулов Дімір;

• Диплом ІІІ ступеня (математика) отримала учениця 6 класу Химорода Софія;

• Диплом ІІІ ступеня (зарубіжна література) отримала учениця 6 класу Ликова Вероніка;

• Диплом ІІІ ступеня (зарубіжна література) отримала учениця 6 класу Чернявська Ангеліна;

• Диплом ІІІ ступеня (зарубіжна література) отримав учень 9 класу Ісмагулов Дімір.

Дякуємо всім учасникам олімпіади та бажаємо учням натхнення та нових перемог!