Випуск 2021

Дата: 16.06.2021 10:14

Теплого літнього  дня Побережківська гімназія зібрала на своєму  подвір'ї учнів 9 класу,  вчителів,  батьків та рідних школярів,  адже в цей день, 15  червня, відбулася незвичайна  і хвилююча подія - випуск.
Цьогоріч розпочався  відлік  дорослого життя  для  восьми наших  випускників.  Радість,  гордість і  одночасно  сум від того,  що їх діти вже  виросли,  що їм належить  іти в широкий світ  від батьківського порогу  на обличчях та в очах  батьків  випускників. Директор гімназії  вручила випускникам  свідоцтва про здобуття  базової  середньої освіти.  А далі  лунали теплі слова вдячності  від випускників  для батьків  та педагогів.Шкільний випускний  був наповнений атмосферою  тепла та позитиву.
 Дорогі випускники!  Будьте  завжди  такими молодими,  гарними,  сповненими мрій та сподівань.  В добру путь!!!