Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата: 01.06.2021 10:15

27 травня 2021 року рій юних джурівців «Гайдамаки» Побережківської гімназії взяв участь у І етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Юні нащадки козацького роду змагалися у 4 конкурсах. Учасники гри представляли свої рої під час конкурсу «Ватра». Демонстрували стройовий вишкіл під час конкурсу «Впоряд». У конкурсі «Рятівник» підтвердили своє вміння застосовувати індивідуальні засоби захисту в надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної допомоги. Поділилися знаннями з історії українського козацтва у конкурсі «Відун».

За рішенням складу суддівської колегії  рій «Гайдамаки» Побережківської гімназії посів третє місце у загальному заліку. Ми радо вітаємо та бажаємо наступних перемог ройовому  Стіхарному Тарасу (учень 9 класу), джурам: Костенко Максиму , Ткаченко Назару, Парфенчику Михайлу (учні 9 класу), козачкам: Максименко Ярославі, Ткаченко Анні, Якименко Анастасії, Чернявській Сніжані (учениці 8 класу).

Ми вітаємо всіх, тих кого об’єднав І етап  Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Наші молоді рояни мають здобувати знання, уміння і навички, які потрібні захисникам Батьківщини. Гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими, наполегливими та відроджувати традиції українського козацтва.