Дитина в автономній ситуації

Дата: 08.04.2021 10:37

Перед батьками постає питання, чи варто залишати дитину одну вдома, особливо в реаліях сьогодення. На це питання не існує однозначної відповіді, основними факторами, на які слід звернути увагу є – психологічна зрілість дитини, побутові навички та відсутність проблем зі здоров’ям.

Важливо провести дитині інструктаж та нагадати про основні правила поведінки в побуті, наголосити, щоб вона не відчиняла двері незнайомцям, не гралась з вогнем та електроприладами.

Обговорити періодичність зв’язку – наприклад, зідзвонюватися кожну годину або присилати повідомлення у месенджерах.

Чим якіснішу підготовчу роботу ви проведете, тим більш впевненою буде ваша дитина, а ви будете  спокійними. Пам`ятайте, що чим більше знає ваша дитина про небезпеку, тим менший шанс їй в нею потрапити.

Переглянути презентацію>>