A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Побережківська гімназія
Медвинської сільської ради Київської області

Олімпійський тиждень

Дата: 13.09.2021 10:46
Кількість переглядів: 10

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Традиційно у Побережківській гімназії до Дня фізичної культури та спорту було проведено Олімпійський тиждень  приурочений Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня. Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

Діти ознайомились  з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, відбулася виставка малюнків «Олімпійський вид спорту». Команди учнів початкових класів «Орленята» та «Веселка» взяли участь у змаганнях «У країні Олімпії»,  перемогла дружба, а учасники отримали спортивний заряд енергії та багато позитивних емоцій.    Учні 7-9 класів  провели турнір з волейболу. Третє місце здобули учні - 7 класу, друге місце - 8 клас, а перемогу - 9 клас.  

Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Ми бажаємо всім учням  наснаги, натхнення, здоров’я та перемог.     

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора