День знань у Побережківській гімназії

Дата: 01.09.2021 12:30

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального року — як велике і радісне свято.

Сьогодні Побережківська гімназія радо зустрічає своїх учнів, вчителів, батьків та гостей.  Вся наша шкільна родина приймає  теплі вітання від голови Медвинської громади Сергієнка І. П., начальника відділу освіти молоді та спорту Верзун О.П., старости Колюх Л.М.

Вперше переступили поріг  гімназії наймолодші учні – першокласники, для яких підготували чудові подарунки  представники ТОВ «ТАС АГРО ЦЕНТР». Для занять фізичною культурою та спортивних ігор школярі отримали набір спортивного інвентарю від СТОВ «Добробут ПЛЮС».

Майбутні випускники зустріли це свято з особливим хвилюванням. Для них це особливий урочистий і зворушливий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Успіхів всім хто увійшов сьогодні у гостинно відчинені двері нашої гімназії. Зі святом !!!