Профорієнтація

Дата: 25.02.2021 12:55

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

Учні 9 класу Побережківської гімназії долучилися до профорієнтаційного заходу «День відкритих дверей» , який у форматі відеоспілкування проводили фахівці Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С.Нечуй-Левицького. Саме зараз на проходженні педагогічної практики перебуває студентка 4 курсу Гордієнко І.О., яка здобуває спеціальність   початкова освіта (кваліфікація:?вчитель з початкової освіти, вчитель інформатики початкової школи.) Ірина Олександрівна добре знаходить підхід до учнів, використовує у освітній діяльності багато цікавих прийомів.

Майбутні випускники отримали багато цікавої інформації для роздумів про свою майбутню професію.