Тиждень безпеки життєдіяльності (День2)

Дата: 23.02.2021 13:11

23 лютого в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності учні Побережківської гімназії мали нагоду поспілкуватися з медичною сестрою Побережківської амбулаторії С.В.Середою. Вона пояснила дітям якими можуть бути наслідки отруєнь хімічними речовинами, зокрема лікарськими засобами.

Соціальний педагог Н.Л.Костенко провела тренінг для учнів початкових класів на тему «Гра з власним життям». Бібліотекар К.М.Мітасова створила тематичну виставку «Безпека у житті – життя у безпеці».

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.