Зростаємо разом

Дата: 16.09.2021 13:13

1 вересня у школах Київщини стартувала акція «Зростаємо разом», започаткована з ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна в рамках екологічного проекту  Президента  України Володимира Зеленського «Зелена країна».

Суть акції полягає в тому, щоб кожен першокласник нашої області висадив дерево, яке ростиме і розвиватиметься разом з ним, а це в свою чергу, сприятиме озелененню шкільних територій і населених пунктів області.

Побережківська гімназія вирішила  підтримати ініціативу голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна та Президента  України Володимира Зеленського.  Учні 1 класу  разом з класним керівником Яною Олександрівною висадили саджанці вишень в шкільному саду.

Бажаємо деревцям та нашим першокласникам рости здоровими та міцними. Сподіваємось на солодкі вишні та високі оцінки.