Тиждень безпеки життєдіяльності (День5)

Дата: 26.02.2021 13:37

26 лютого завершальний етап проведення Тижня безпеки життєдіяльності. Сьогодні вчитель біології Н.П.Дяченко провела вікторину «Отруйні рослини та гриби», а вчитель хімії Н.В.Рашкевич – годину спілкування «Запобігання отруєнь хімічними речовинами та ліками». Учні мали нагоду дізнатися які рослини та речовини належать до отруйних, умовно отруйних та головне - наслідки, які настають при їх вживанні.

Народна мудрість говорить: ”Посієш звичку – пожнеш характер”. Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися зі шкільного віку.