Тиждень Рідної мови

Дата: 04.03.2021 13:44

Мова – найбільший духовний скарб. Вона належить до найкоштовніших надбань кожного народу. Успадкована від рідних батька-матері, рідної домівки, сім’ї, родини, рідного краю. Вона передає нащадкам свій досвід і мудрість, перемогу й славу, культуру й традиції, думи й сподівання. Рідна мова – головна ознака народу, нації.

В Побережківській гімназії завершився Тиждень рідної мови. Школярі  змагалися у знанні української мови, складали сенкани, писали листи мові. Перемогу вибороли учні 6 класу. Друге місце дісталося учням 8 класу. Учні 5 класу успішно відгадували мовні загадки.

Також цього тижня українці вшановували пам’ять видатної української поетеси Лесі Українки. Наші учні не були осторонь. Вони виготовили лепбук «Леся Українка» із шкільним бібліотекарем Мітасовою Катериною Миколаївною, та отримали закладки в книги «Леся Українка» із Qr кодами. Учні 8 класу мали нагоду познайомитися із книжковою виставкою, яку організувала сільський бібліотекар Коріняк Лілія Степанівна. Усі учні брали участь у фотоквесті «Життя і творчість Лесі Українки».