Новини ДС "Сонечко"

Базовий компонент дошкільної освіти

Дошкільна освіта гармонійно поєднує сімейне та суспільне виховання, допомагає дитині реалізувати свій природній потенціал. Вихователі дошкільної освіти Побережківської гімназіїї Костенко О.І. та Барбара Л.О. ознайомилися з методичними рекомендаціями для Базового компонента дошкільної освіти видання 2021 року. Серед іншого важлива роль дошкільної освіти полягає у набутті дітьми різних компетентностей.

12:06 19.04.2021

Свято Весни

Весна - найчарівніша пора року.Пробуджуючи природу, створює радісний настрій. Ось і в садочку Побережківської гімназії Весна зібрала справжній весняний віночок з квітів. Малята активно проявляли на святі свої творчі і сценічні здібності.

14:02 12.03.2021

Свято Стрітення

15 лютого відзначають свято Стрітення, той день, коли зима з весною зустрічаються. З давніх часів люди  вважали, що в цей день  птахи приносять весну з теплого краю. Колись в Україні був цікавий звичай: жінки випікали обрядове печиво у вигляді пташок-жайворонків і давали їх дітям. А ті діти піднімали їх угору і промовляли: “Птахів викликаю з теплого краю.” А називали це печиво жайворонки, бо за легендою, ця пташка народилася із сонячного жару. Птахів з теплого краю викликали сьогодні й вихованці дитячого садочка “Сонечко”. Діти водили хороводи, співали пісень, розважалися, дякували зимі та вітали весну.

14:11 16.02.2021

Веселі ноти здоров'я

“Веселі ноти здоров'я”, - так називається розвага, яку провела муз.керівник Костенко Н.Л. разом із вихователями Барбарою Л.О. та Костенко О.І.

14:22 02.02.2021