Новини ДС "Сонечко"

Великий день

Великий день,  Ясний Великдень на землі! Багато радості й пісень Приніс нам янгол на крилі!                      Микола Щербак

12:46 21.04.2023

Зустріч Весни

Благословіть, мати, Весну зустрічати, Весну зустрічати, Щастя всім бажати.

11:53 29.03.2023

День захисту дітей

У Побережківському ЗДО "Сонечко" відбулася музично-фізкультурна розвага 'Безпека життєдіяльності малят' до Дня захисту дітей .Діти брали участь у різноманітних конкурсах та художній діяльності.(Конкурс "Збери аптечку",виконали пісню "Ой у лузі червона калина",руханка з кульками,естафета "Рятуй друга",конкурс "Увага повінь", естафета "Загаси вогонь",худ.діяльність: виготовлення колективної поробки, худ.слово вірш А.Семинович"Діти повинні вміти і знати.

17:49 02.06.2022

Будемо здорові

Одній з найактуальніших тем сьогодення збереження здоров'я та профілактика вірусних захворювань, була присвячена музична розвага в дитсатку "Сонечко".

12:01 20.10.2021

Базовий компонент дошкільної освіти

Дошкільна освіта гармонійно поєднує сімейне та суспільне виховання, допомагає дитині реалізувати свій природній потенціал. Вихователі дошкільної освіти Побережківської гімназіїї Костенко О.І. та Барбара Л.О. ознайомилися з методичними рекомендаціями для Базового компонента дошкільної освіти видання 2021 року. Серед іншого важлива роль дошкільної освіти полягає у набутті дітьми різних компетентностей.

12:06 19.04.2021