Річний звіт керівника

директора Побережківської гімназії

перед педагогічним колективом і громадськістю

про свою діяльність у 2020-2021 навчальному році

І. Організаційні питання освітнього процесу.

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про заклад загальної середньої освіти, власного Статуту  педагогічний колектив Побережківської гімназії у 2020-2021 навчальному році забезпечував отримання учнями загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів та  всебічний розвиток особистості учнів.

У 2020 – 2021 навчальному році робота гімназії була спланована та спрямована на єдину методичну проблему «Створення умов для формування ключових компетентностей гімназистів в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації». Адміністрація гімназії створювала атмосферу зацікавленості кожного педагога у опрацюванні науково - методичної проблеми закладу. З цією метою були використані як традиційні, так і інноваційні форми роботи: круглі столи, дискусії, ділові ігри, тренінги, проблемні семінари, семінари-практикуми, аналіз фахової літератури, інтерактивні вправи тощо.

<переглянути та завантажити>

ЗВІТ

директора Побережківської гімназії

перед педагогічним колективом і громадськістю

про свою діяльність у 2019-2020 навчальному році

І. Організаційні питання освітнього року.

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про заклад загальної середньої освіти, власного Статуту  педагогічний колектив Побережківської гімназії у 2019-2020 навчальному році забезпечував отримання учнями загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів та  всебічний розвиток особистості учнів.

У 2019 – 2020 навчальному році робота гімназії була спланована та спрямована на єдину методичну проблему «Створення умов для формування ключових компетентностей гімназистів в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації». Адміністрація гімназії створювала атмосферу зацікавленості кожного педагога у опрацюванні науково - методичної проблеми закладу. З цією метою були використані як традиційні, так і інноваційні форми роботи: круглі столи, дискусії, ділові ігри, тренінги, проблемні семінари, семінари-практикуми, аналіз фахової літератури, інтерактивні вправи тощо.

<переглянути та завантажити>