Рік математичної освіти

Розпорядження Медвинської сільської ради щодо проведення року математики

План заходів Року математики

Робота математичного гуртка

Математика є не тільки точною наукою, а веселою і  творчою. Нічого так не захоплює як прості, на перший погляд, задачі, завдання для ігр розуму. Як приклад- задачі з сірниками. Наші учасники гуртка розв"язують цікаві завдання та часто знаходять нестандартні рішення поставлених проблем. Самому, першому розв'язати  головоломку і є найкращою нагородою.

Математичне моделювання

Розвиток просторової уяви, вміння моделювати та образного мислення сприяють інтелектуальному розвитку учнів та формуванню творчо орієнтованої особистості.

На заняттях математичного гуртка діти  розв’язують логічні задачі, складають каркасні моделі геометричних фігур та розвивають просторову уяву. Нещодавно вихованці математичного гуртка познайомилися з мотузковим письмом індіанців з Північної Америки, яке називається «Драбина Якова». «Драбина Якова» сплетена з м’якого шнура та утворює фігуру, яка містить безліч ромбів. Також, дітям сподобалось будувати за допомогою сирників фігуру тетраедр.

Вихованці гуртка з великим захопленням виконували завдання, раділи своїм успіхам та успіхам своїх друзів.

Математичний гурток

Щоб покращити якість вивчення математики, ‎2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичноі освіти.
   В Побережківській гімназії, з початком навчального року,  розпочав роботу  математичний гурток "Цікава математика", керівник гуртка вчитель математики Сидоренко Л.П. Діти, які відвідують гурток, навчаються розв'язувати нестандартні задачі та виконувати цікаві  завдання.

18 вересня вихованці гуртка взяли участь у математичному  брейн-рингу , а переможцями стали: Химорода Софія, Салата Ірина, Ликова Вероніка, Корень Максим, Маковецький Владислав, Мельниченко Богдан, Якименко Анастасія.

Математика - цікава наука

Наблизився до завершення навчальний рік. Він був не простий – зі своїми викликами і завданнями, але разом з діти, батьки і вчителі гідно подолали усі перепони. Рік математики проходив досить насичено. Виявилося, що наука – це не тільки цифри, а й цікавий творчий процес зі старовинними задачами і сучасними технологіями.

14:29 27.05.2021