Національно-патріотичне виховання

План

заходів з національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах освіти Медвинської сільської ради  на 2020-2025 роки

Організаційно – управлінська діяльність

1.Розширення напрямів співробітництва закладів освіти Медвинської сільської ради із соціальними інституціями, громадськими, благодійними організаціями та об’єднаннями, військовими комісаріатами, військовими частинами Збройних Сил України з питань патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

2.Забезпечення системного впровадження програм і проєктів, організації  та проведення виховних заходів (змагань, акцій, семінарів – тренінгів, онлайн –конференцій, вебінарів, коуч – студій, флешмобів, круглих столів, форумів, конкурсів, кластерів), спрямованих на формування в дітей та учнівської молоді ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості, особистої відповідальності за долю і єдність країни.

3.Створення військово – патріотичних об’єднань, клубів, гуртків за інтересами, молодіжних та дитячих центрів патріотичного виховання інших дитячо – юнацьких об’єднань, діяльність яких спрямована на національно – патріотичне виховання дітей та учнівської молоді.

<переглянути та завантажити>