Національно-патріотичне виховання

План

заходів з національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах освіти Медвинської сільської ради  на 2020-2025 роки

Організаційно – управлінська діяльність

1.Розширення напрямів співробітництва закладів освіти Медвинської сільської ради із соціальними інституціями, громадськими, благодійними організаціями та об’єднаннями, військовими комісаріатами, військовими частинами Збройних Сил України з питань патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

2.Забезпечення системного впровадження програм і проєктів, організації  та проведення виховних заходів (змагань, акцій, семінарів – тренінгів, онлайн –конференцій, вебінарів, коуч – студій, флешмобів, круглих столів, форумів, конкурсів, кластерів), спрямованих на формування в дітей та учнівської молоді ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості, особистої відповідальності за долю і єдність країни.

3.Створення військово – патріотичних об’єднань, клубів, гуртків за інтересами, молодіжних та дитячих центрів патріотичного виховання інших дитячо – юнацьких об’єднань, діяльність яких спрямована на національно – патріотичне виховання дітей та учнівської молоді.

<переглянути та завантажити>

День Соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!

13:08 21.01.2022

Робота гуртка «Юні екскурсоводи»

Важливим складовим громадянського та патріотичного виховання дітей та молоді є знання історії України та культурного надбання українського народу в усьому різноманітті національних особливостей. Серед найпоширеніших форм позашкільної роботи, які мають вагомий виховний потенціал є музейна та гурткова робота.

13:10 28.12.2021

Андріївські вечорниці у нашій світлиці

Хоч народне прислів’я і стверджує, що сумний грудень у свято і в будень, але саме останній місяць року налаштовує кожного з нас на оптимістичну хвилю, бо хоч зима і повертає  на мороз, проте сонце вже йде на літо.

13:12 14.12.2021

Українська хустка

Минають роки, десятиліття, виростають нові покоління, з’являється нова мода.

13:13 09.12.2021