Статут закладу освіти

ПОБЕРЕЖКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

МЕДВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Загальні положення

1.1. Побережківська гімназія Медвинської сільської ради Київської області (далі – гімназія) – це заклад  середньої освіти, що забезпечує реалізацію  конституційного права людини на  освіту.

1.2. Заклад освіти створений шляхом реорганізації Побережківського навчально – виховний комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Богуславської районної ради Київської області  в Побережківську гімназію Медвинської сільської ради Київської області (відповідно до рішення Медвинської сільської ради Київської області  від 06.06.2018 року № 142-09-УІІ ).

1.3. Побережківська гімназія є правонаступником Побережківського навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок » Богуславської районної ради Київської області та перебуває у власності Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади в особі Медвинської сільської ради.

1.4. Засновником гімназії відповідно до рішення 09 сесії Медвинської сільської ради Київської області № 142-09-УІІ від 06.06.2018 р., є  Медвинська сільська рада  Київської області ( далі –  Засновник) .

1.5. Уповноваженим органом управління гімназії є відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Медвинської сільської ради Київської області

( далі – уповноважений орган).

<переглянути та завантажити>