І територіальний етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 19.06.2023 11:32

Відбувся І територіальний етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») серед козацьких роїв учнів закладів загальної середньої освіти Медвинської територіальної громади.

Організаторами гри стали відділ освіти Медвинської сільської ради та заклади загальної середньої освіти громади.

У  грі взяли участь 3 команди двох  вікових категорій  з 3 закладів освіти. Учасники випробовували себе у різних конкурсах  та змаганнях, під час таборування біля гори Тотоха показали свої здібності в облаштуванні табору.

Майстер клас з історії рідного краю провела вчитель  Оксана Герасименко.

Джури показали свої вміння в майстер класі "Збирання-розбирання зброї".

Продемонстрували навички у військовому вишколі "Впоряд".

На захід було запрошено координатора Програми Президента України "Активні парки-локації здорової України" Марину Шарлай, яка організувала для джур рухову активність.

У конкурсі на кращу козацьку кашу перемогу вибороли:

Середня вікова категорія:
І місце  –  рій «Характерник» Бранепільська гімназія;
ІІ місце – рій  «Гайдамаки» Побережківська гімназія;

Старша вікова категорія:
І місце – рій  «Хортиця» Медвинський ліцей;

Захід відбувся за підтримки сільського голови Ігнатія Сергієнка,  командира ДФТГ Євгена Стеблини, поліцейського офіцера громади Сергія Шапошнікова.

Переможці  та учасники будуть нагороджені грамотами.

Дякуємо також Євтушенко Юлії за сувенірну продукцію "Джура", яку буде вручено учасникам роїв.

Інформуємо, що відділом освіти, молоді та спорту було забезпечено матеріально-технічну підтримку гри "Джура". Для всіх закладів освіти  закуплено: намети, тенти, линву, футболки, прапори, нагородну продукцію (грамоти з емблемою "Джура").
Рої всіх закладів освіти були забезпечені продуктами харчування та питною водою.

Виховання учнівської молоді на традиціях нашого народу,  поваги до національних цінностей є нашим обов’язком.

"Джура" об'єднує! Слава Україні!