ТИЖДЕНЬ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дата: 25.09.2020 12:36

Традиційно у вересні в Побережківській гімназії відбувається тиждень безпеки дорожнього руху. Метою його проведення є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня безпеки ДР класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на теми «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!».     Учні 1-4 класів оформили виставку малюнків на тему «Я - пішохід».   Учні 5-9 класів взяли участь у вікторині «Безпека дорожнього руху», перемогу отримали: І місце – 5 та 6 класи; ІІ місце – 8 клас; ІІІ місце – 7 клас.

Будьте обережними та уважними на дорозі, адже від цього залежить ваше життя і здоров'я!