День українського добровольця

Дата: 16.03.2023 12:17

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського
добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності,
суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили
перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Учні Побережківської гімназії виготовили для українських воїнів вітальні листівки-обереги.

Шутовський Артем, учень 9 класу, взяв участь в онлайн-зустрічі з добровольцями зенітного-ракетного полку, яка була організована обласною радою дітей Київщини.

Хочемо побажати всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте, — ПЕРЕМОГИ! Перемоги над ворогами та  віри у світле майбутнє!