Математичне моделювання

Дата: 06.11.2020 12:20

Розвиток просторової уяви, вміння моделювати та образного мислення сприяють інтелектуальному розвитку учнів та формуванню творчо орієнтованої особистості.

На заняттях математичного гуртка діти  розв’язують логічні задачі, складають каркасні моделі геометричних фігур та розвивають просторову уяву. Нещодавно вихованці математичного гуртка познайомилися з мотузковим письмом індіанців з Північної Америки, яке називається «Драбина Якова». «Драбина Якова» сплетена з м’якого шнура та утворює фігуру, яка містить безліч ромбів. Також, дітям сподобалось будувати за допомогою сирників фігуру тетраедр.

Вихованці гуртка з великим захопленням виконували завдання, раділи своїм успіхам та успіхам своїх друзів.