Flowers4School

Дата: 01.12.2022 12:22

​​​​​​ Ми дуже раді, що Побережківська гімназія долучилася до всеукраїнського проекту Flowers4School, головною метою є знайомство зі світом квітів🌷🌸 та турбота про власне оточення. Це стало можливим завдяки активності батьківської громади, які зареєструвалися в даному проєкті. Наша гімназія 🏩стала одноєю зі 100000 закладів освіти, яка отримала набори🎁 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів в рамках благодійного проекту, спрямованого на озеленення шкіл України від асоціації квіткових виробників Нідерландів.

Взимку цибулинки квітів пройдуть процес охолодження❄, адже без цього вони не виростуть. Навесні всі зможуть на власні очі побачити, як цибулинки проростають в пагінці🌱, а потім стають дивовижно красивими квітами🌷🌺.

Дякуємо всім причетним до цієї справи!

Відновлюємо красу України разом💙💛!