«А ми ніколи не забудемо України втрачених дітей»

Дата: 30.01.2023 12:45

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для  українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас.

Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні Побережківської гімназії. Вони переглянули фільм про події того часу під назвою «Крути 1918», вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Класний керівник 9 класу Мельниченко Г.В. провела невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події.

Лідери учнівського самоврядування школи підготували відкриту виховну годину «А ми ніколи не забудемо України втрачених дітей».