Я і моя школа

Дата: 11.09.2023 12:56

Зустріч, що відбулася 16.05.2023 року  з представниками Освітнього  центру для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА» сьогодні, 08.09.2023 року, отримала своє продовження

– Відділом освіти, молоді та спорту  на базі Медвинського ліцею було організовано проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників громади за програмою освітнього курсу «Інтегровані уроки в Новій українській школі», який провела чудова Юлія Гарюнова, кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Підвищення кваліфікації учителів передбачало розвиток загальних і фахових компетентностей, необхідних для ефективної діяльності в освітній та інших галузях, а також потрібних для втілення інтегрованих підходів у НУШ, розроблення інтегрованих уроків; мотивація до обміну досвідом між учительством, батьківством, дітьми, допомога в побудові індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

11 педагогічних працівників отримали сертифікати про успішне завершення цього курсу.

На майбутнє Відділ освіти, молоді та спорту отримав від  Освітнього  центру для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА» знижку в розмірі 20% на освітні послуги центру.

Дякуємо Освітньому центру та Юлії Гарюновій та сподіваємося на таку ж плідну співпрацю й у майбутньому!