Характеристика Історико - краєзнавчого музею

Дата: 28.12.2021 13:06

Історико - краєзнавчий музей створено на підставі наказу  Побережківської середньої школи від 03.09.1990 № 73 за ініціативи педагогічного колективу та з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, вивчення, збереження та популяризації історії рідного краю та України, а також використання музейних предметів в освітньому процесі закладу.

Створенню та відкриттю музею передувала багаторічна пошукова робота та збір музейних предметів, яка здійснювалася учнівською молоддю, педагогами, жителями сіл Побережка, Митаївка, Закутенці, Софійка.

Експозицію музею розміщено в одному залі, загальною площею 60 м. кв. Загальна кількість одиниць збереження (предметів основного фонду) – 338. Експозиція музею складається із 9 розділів.

<читати та завантажити>