Робота гуртка «Юні екскурсоводи»

Дата: 28.12.2021 13:10

Важливим складовим громадянського та патріотичного виховання дітей та молоді є знання історії України та культурного надбання українського народу в усьому різноманітті національних особливостей. Серед найпоширеніших форм позашкільної роботи, які мають вагомий виховний потенціал є музейна та гурткова робота.

Учні – члени гуртка «Юні екскурсоводи»  постійно працюють над формуванням компетентностей  з музеєзнавства та екскурсійної діяльності. Керівник гуртка Шутовська А.І. познайомила учнів з історією створення музею, з тематико – експозиційним планом музею, документацією музею, розповіла про роль учнівського та педагогічного колективу у створенні музею Побережківської гімназії. Гуртківці навчилися складати паспорт музею та характеризувати його експозиції.