День Святого Миколая

Дата: 18.12.2020 13:11

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього та з нетерпінням чекає! Щороку він заходить до кожної хати з миром і дарунками.  Для малят стає чарівною казкою, коли під подушкою з’являються такі бажані гостинці.

У Побережківській гімназії з нагоди свята відбулися заходи в дитячому садку та початковій школі. Діти дізналися про історію життя Святого Миколая, його безмежне бажання робити добро та любити ближніх. Завітав довгожданий гість із солодкими подарунками для всіх учнів та вихованців дитячого садочка  від Медвинської сільської ради та сільськогосподарського  підприємства «Добробут Плюс».

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Від імені учнів, вихованців, батьків та вчителів щиро дякуємо за подароване дітям свято та смачні солодкі подарунки.