Андріївські вечорниці у нашій світлиці

Дата: 14.12.2021 13:12

Хоч народне прислів’я і стверджує, що сумний грудень у свято і в будень, але саме останній місяць року налаштовує кожного з нас на оптимістичну хвилю, бо хоч зима і повертає  на мороз, проте сонце вже йде на літо.

З останнім місяцем року пов’язано чи не найбільше народних свят. Кожне з них так чи так стосувалося до вечорницьких дійств.

13 грудня учні 6 класу (класний керівник Козуб О. М.) побували на справжніх Андріївських вечорницях. Учні жартували, загадували загадки, брали участь у розвагах. Не забули і про гадання: дізналися про майбутню професію, чи збудеться заповітне бажання, хто перший заміж вийде, як зватимуть майбутнього сердечного друга та ін. Та головним на вечорницях був звичай кусання калити. Учні з користю провели час і гарно відпочили.