Дата: 01.09.2020 13:35

Перше вересня - особливий день, адже саме з нього починається незвіданий цікавий шлях до пізнання, нових звершень. Сьогоднішні учні скоро будуть створювати майбутнє України, а для цього їм потрібно навчитися бачити ціль і досягати її, вміти комунікувати, швидко приймати рішення, працювати в команді, брати на себе відповідальність і прагнути до дій.

1 вересня - День знань. Завжди хвилююча подія для батьків та дітей. Цього року свято особливе, воно відбулося без традиційних лінійок. Святкування відбулося у межах кожного класу, учні та класні керівники проводили квести та вікторини. Особливим це свято є для першокласників. Багато привітань пролунало для них в цей день. Батьки, діти та керівництво гімназії дякують за чудові подарунки для першокласників. Висловлюємо подяку помічнику народного депутата Гринчуку В.В., керівникам СТОВ " Добробут Плюс" та керівництву ТОВ "ТАС АГРО".

Любі учні! Удачі, натхнення та здоров'я вам в новому навчальному році!