Митець рідного краю - Василь Якович Василенко

Дата: 08.12.2020 14:15

8 грудня 2020 року відбулося знайомство з творчістю Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України, видатного поета, музиканта та нашого земляка -  Володимира Яковича Василенка, який відзначив свій 65-річний ювілей.

Учні 6 та 8 класів ознайомилися з його біографією та непростим шляхом до здійснення мрії про музику. Крім музики митець захоплювався і поезією. Діти читали його вірші зі збірок «Де Рось дзвінка клекоче», «Медвинські сади», «Тотоха».

Бібліотечний вісник про творчість митця Медвинського краю був цікавим і пізнавальним. Недаремно В.Я.Василенко говорив, що поезія і музика – рідні сестри, які з дитинства полонили його вразливу душу, втягнувши її у чарівний вирій образів, у невгамовну стихію відчуттів і переживань. І тому не дивно, що музика, яка відіграє в житті першу скрипку, надихає на поетичне слово. Бажаємо ювіляру натхнення, здоров’я та миру.