Свято Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 14:23

На календарі 31 травня, останній день весни і навчального року. Цього дня востаннє переступили поріг гімназії, як учні, 9-тикласники Побережківської гімназії, які попрощалися зі шкільними уроками. Як символ миру, вони запустили в небо білих голубів.

Всю велику освітянську родину вітали гості свята - голова Медвинської громади Ігнатій Сергієнко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Бабкова, староста села Побережка Лідія Колюх.

Творчі учні отримали грамоти за здобуті призові місця в територіальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та Похвальні листи за навчальні досягнення високого рівня.

Нехай літо буде багатим на ягоди, теплі сонячні дні та буде безпечним для кожного українця.

До зустрічі першого вересня!!!