Дата: 23.01.2023 14:59

День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу,  в який ми зараз живемо. Тому соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення і майбутнє.
В рамках місячника національно – патріотичного виховання в нашій гімназії до дня Соборності України учнівським самоврядуванням було проведено фотофлешмоб «Єднаймося, бо ми українці!»
   Учителі історії, педагоги організатори провели тематичні бесіди «Соборність України» та «В єдності сила України», перегляд  і обговорення документальних фільмів про історію України  «Ідея Соборності».
Учні – члени гуртка «Козацько – лицарський гарт» організували та провели тематичний квест «Ми в соборній Україні».
Щиро вітаємо всіх зі святом. Нехай наша держава завжди буде єдиною та незалежною. Миру нам! Сили та відваги нашим воїнам, що боронять нас та Україну.