« І Сотня в небо полетіла…»
День 20 лютого 2014 року став найчорнішим днем в історії незалежної України, а сто загиблих назавжди увійшли в історію як Небесна Сотня.
Трагічної зими 2014 року українці змогли довести всім, а найперше собі, що ми сильна нація, яка прагне добра, щастя, можливості життя в квітучій, розвиненій державі та готова відстоювати свої прагнення навіть зі зброєю в руках.
В Побережківській гімназії відбувся урок-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні 8-9 класів вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, переглянули відеодобірку матеріалів про ті трагічні події, обговорили важливі поняття: гідність, братерство, єдність, честь, повага, надія, мир.
Сподіваємося, що нове покоління українців гідно проживе життя тих, хто віддав своє за наше з вами майбутнє.