Робота в шкільній бібліотеці

Дата: 16.10.2023 18:51

В бібліотеці Побережківської гімназії в рамках місячника бібліотек проводилася акція «Збережемо підручники!», яка спрямована на формування в учнівської молоді інформаційної культури та культури читання, посилення ролі книги📚 в безперервному освітньому процесі, поліпшення роботи щодо виховання бережливого ставлення до книг📒📔.

Значне місце в роботі бібліотеки із збереження навчальної книги є проведення масових заходів.

В 1-4 класах були проведені бібліотечні уроки: «Правила спілкування з книгою📖», «Рецепти лікування книги»📎 «Правила ремонту книги», а також бесіди: «Як берегти книгу», «Що робити, якщо книга потрапила в воду», «Що робити, якщо забруднилася обкладинка», «Що робити, якщо листки книги пом’ялися», «Що робити, якщо сторінки книги розірвалися».

Учні шостого класу проводили майстерклас з ремонту підручників.