Вибори Президента учнівського самоврядування

Дата: 18.09.2023 19:25

З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, підвищення інтересу до інституту виборів у школярів, виховання у підлітків активної життєвої позиції, стало традицією проведення у Побережківській гімназії виборів Президента учнівського самоврядування.

Протягом 11-15 вересня у нашій школі пройшли вибори президента учнівського самоврядування.

На цю посаду претендувало четверо кандидатів: учениця 8-го класу – Бойко Анна, учень 8-го класу – Костенко Мирослав, учениця 9-го класу – Чернявська Ангеліна, учениця 9-го класу – Волощенко Вікторія.

Відповідно до результатів голосування президентом учнівського самоврядування стала Чернявська Ангеліна, учениця 9 класу, заступником
президента - Костенко Мирослав, учень 8 класу.

Вітаємо Ангеліну та Мирослава, бажаємо успіхів! Нехай цей рік стане якісною сходинкою до розкриття творчого та лідерського потенціалу.