Вересень. Стежка до школи.

Дата: 02.09.2023 20:58

Дзвонить веселий дзвінок  🔔.
І через луг, через поле
Сонце 🌞спішить на урок.
Промінь лягає на трави🌿,
Лукам навіє тепла.
Осінь стрічки золотаві
В коси дерев🌳 заплела.
Пахне прив’яленим цвітом 🌺–
З гаю, з городу, з двора.
Ми попрощалися з літом,
Ось і до школи пора.

(М. Сингаївський)

Теплого вересневого ранку шкільне подвір'я Побережківської гімназії сповнилося дитячим сміхом, побажаннями та квітами.

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими  друзями і, звичайно, першим дзвоником.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи гімназії дякують всім за теплі слова та висловлюють щиру подяку старості села Побережка Лідії Колюх та ТОВ "ТАС АГРО" за подарунки першокласникам з нагоди Дня знань.

Привітали учасників осітнього процесу зі святом першого дзвоника голова громади Ігнатій Сергієнко та очільниця відділу освіти, молоді та спорту Ольга Бабкова. Від відділу освіти учні школи отримають набори канцтоварів від фонду ЮНІСЕФ.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!