Різдвяні подарунки

Свято Різдва одне з найважливіших для родини, особливо  його чекають діти, адже  надходить Коляда з подарунками🎁 та солодощами 🍫🍪🍬🍭.

13:07 22.12.2023

Різдвяна зірка

До різдвяних свят залишилися лічені дні. Для створення святкового настрою та відродження українських традицій для учнів Побережківської гімназії  проведено майстер-клас з виготовлення паперових прикрас "Різдвяна зірка" та "Ангел".

16:14 21.12.2023

Робота екологічного загону "Соняшник"

Найбільшу радість, любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Шепіт блакитної води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих птахів, запах квітів - усе це близьке кожному з нас.

12:21 18.12.2023

Міжнародний день прав людини

10 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

09:19 08.12.2023

Свято на порозі

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято.

13:32 06.12.2023

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

09:37 06.12.2023

День волонтера

Протягом листопада - грудня з нагоди відзначення Дня Збройних Сил  України в Побережківськії гімназії були проведені заходи, спрямовані на виховання в учнів глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

16:52 05.12.2023

Участь у Всеукраїнській руханці

20 листопада учні Побережківської гімназії долучилися до встановлення Національного рекорду Єднання в рамках проведення фестивалю "На зустріч успіху". Під час заходу було організовано проведення Всеукраїнської руханки, 2095 закладів освіти, серед яких 114045 учнів, взяли  в ній участь.

16:47 05.12.2023