Звіт гуртка "Джура"

У наш час розуміння таких явищ, як патріотизм, національна свідомість, любов до Батьківщини та прищеплення їх молоді є важливим процесом у формуванні не тільки дорослого, але й дитини, юнака, як особистості.

13:32 08.01.2024

Звіт про роботу гуртка «Фольклористика»

Протягом І семестру учасники гуртка знайомилися з національною специфікою фольклору, міфологією, класифікацією міфів. В програмі вивчення були календарно-обрядові пісні осіннього циклу, обрядовість українських пісень. Завершальним етапом вивчення програми гуртка було знайомство з походженням новорічних святкувань, вивчення колядок, щедрівок, елементами народного театру, а саме вертепу.

11:40 08.01.2024

Новорічна композиція

Останні дні грудня в Побережківській гімназії відбулася традиційна виставка «Новорічна композиція». Учні 1-9 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,  іграшки, новорічні композиції тощо.

10:35 26.12.2023

Коляда у хату - на весь рік щастя багато

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Різдвяних та Новорічних свят: заздалегідь готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, готуємо святкове частування.

13:31 25.12.2023

Різдвяні подарунки

Свято Різдва одне з найважливіших для родини, особливо  його чекають діти, адже  надходить Коляда з подарунками🎁 та солодощами 🍫🍪🍬🍭.

13:07 22.12.2023

Різдвяна зірка

До різдвяних свят залишилися лічені дні. Для створення святкового настрою та відродження українських традицій для учнів Побережківської гімназії  проведено майстер-клас з виготовлення паперових прикрас "Різдвяна зірка" та "Ангел".

16:14 21.12.2023

Робота екологічного загону "Соняшник"

Найбільшу радість, любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Шепіт блакитної води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих птахів, запах квітів - усе це близьке кожному з нас.

12:21 18.12.2023

Міжнародний день прав людини

10 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

09:19 08.12.2023