День Святого Миколая

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього та з нетерпінням чекає! Щороку він заходить до кожної хати з миром і дарунками.  Для малят стає чарівною казкою, коли під подушкою з’являються такі бажані гостинці.

13:11 18.12.2020

Новорічна композиція

Оригінально облаштувати інтер’єр до Новорічних свят допоможе не лише ошатна ялинка, а й задекоровані приміщення та тематичні композиції. Особливо приємно, коли атрибути для цього зроблені дитячими руками.

09:00 18.12.2020

Робота з обдарованими учнями

Робота з обдарованими учнями – важлива складова освітнього процесу. Знання рідної мови та літератури є важливою компетенцією сучасного громадянина, яка виявляє  освіченість, духовність та культуру людини.

14:22 16.12.2020

LEGO навчання

Успіх навчання залежить від бажання дитини вчитися та пізнавати світ. Діти змалку є дослідниками і винахідниками. Основним видом діяльності молодших школярів є гра. Робота з конструктором LEGO дозволяє учням у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні у подальшому житті навички. Діти генерують нові ідеї, втілюючи в реальність те, що могло б бути насправді. Допомагають їм у цьому різноманітні набори LEGO, які створюють поживний ґрунт для гри, навчання, творчості, фантазії.

12:50 15.12.2020

Ой, Андрію, даруй нам надію…

З давніх давен наша Україна славиться величними традиціями, святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу. Одним із свят, яке завжди відзначали наші бабусі, діди, прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія. Це свято відзначається 13 грудня.

11:58 15.12.2020

День Збройних Сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

14:33 07.12.2020

Без війни, без вини… Голодомор 1932-1933 роки

Кожен народ має свою історію, пам'ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас. Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рани в серці України, пов’язані з Голодомором 1932-1933 років загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримати життя.

14:13 27.11.2020