Свята наближаються

Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають настання Нового Року. Зимові канікули, ялинка, прикрашена кульками та гірляндою, подарунки🎁🍭, святковий настрій🎉 і, звичайно ж, новорічний ранок в школі.

10:23 23.12.2022

Звіт роботи гуртка «Козацько-лицарський гарт»

Україна – це держава, яка протягом усієї своєї історії боролася. Боролася за  волю, за щастя, за незалежність. Дуже важливо пам’ятати героїчне минуле нашої держави. Лише завдяки найкращим взірцям минулого можна будувати майбутнє.

08:42 22.12.2022

Подяка за привітання

День Святого Миколая в Україні дуже чекають діти👬👭. За традицією в ніч з 18 на 19 грудня він приносить їм подарунки🎁 під подушку.

14:28 19.12.2022

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

14:24 19.12.2022

Андріївські вечорниці в Побережківській гімназії

Здавна в Україні на свято апостола Андрія, що настає 13 грудня, вшановують Калиту - символ Сонця та нескінченності. Ця традиція, яка крізь віки дійшла до нашого часу, дає змогу відтворити на вечорницях різні обряди: кусання калити, дівочі гадання на щасливу долю.

19:04 13.12.2022

День української хустки

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Відзначатися цей день не так давно, але завдяки діаспорі він швидко набув статусу всесвітнього.

14:06 08.12.2022

Flowers4School

​​​​​​ Ми дуже раді, що Побережківська гімназія долучилася до всеукраїнського проекту Flowers4School, головною метою є знайомство зі світом квітів🌷🌸 та турбота про власне оточення. Це стало можливим завдяки активності батьківської громади, які зареєструвалися в даному проєкті. Наша гімназія 🏩стала одноєю зі 100000 закладів освіти, яка отримала набори🎁 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів в рамках благодійного проекту, спрямованого на озеленення шкіл України від асоціації квіткових виробників Нідерландів.

12:22 01.12.2022