Знати сьогодні, щоб жити завтра

1 грудня вся світова спільнота долучається до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. В цей день людство вкотре згадує про серйозну загрозу для людей, яку несе ця глобальна проблема. Підвищення рівня обізнаності про СНІД - важлива складова роботи з молоддю. У Побережківській гімназії напепедодні проводився тренінг для старшокласників "Що треба знати про СНІД". Учні дізналися про стадії протікання хвороби, шляхи та ризики зараження, толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Такі заходи допомагають учням усвідомити рівень небезпеки, яку несе СНІД, зрозуміти особисте ставлення до власного здоров'я, зробити правильний вибір у житті.

10:01 29.11.2022

Забуттю не підлягає

26 листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

14:09 27.11.2022

Вистояли на Майдані – переможемо у війні

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі  знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися  в Україні у 2004 та 2013 роках.

15:44 18.11.2022

9 листопада - День української писемності та мови.

«Любов до Батьківщини неможлива без любові до рідного слова. Тільки той може осягти своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки й пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим ім’ям своєї родини». Ці мудрі слова великого педагога Василя Сухомлинського зрозумілі і близькі кожному українцю, кожному патріоту нашої держави.

16:10 09.11.2022

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Джерельний тихий спів води, Безкрайнії степів простори, І смерековії ліси, Широкі плаї, круті гори! Духмяний хліб на рушнику, Гостинно розпростерті руки, Щасливу матері сльозу, І дідуся з веселим внуком! За бескиди й дніпровські схили, За наш пісенний славний рід, За пломінь в косах у калини, І за чумацький небозвід! За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Українські захисники!

13:58 13.10.2022

Дивовижна осінь

Осінь - особлива пора року, багата щедрими врожаями  та яскравими барвами.

13:55 06.10.2022

Зростаємо разом

За доброю традицією, започаткованою минулого року в рамках екологічного проекту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна", першокласники  Побережківської гімназії разом зі своєю вчителькою  Світланою Петрівною Костенко висадили в шкільному саду саджанці вишень.

19:03 05.10.2022

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

2 жовтня в Україні відзначали День вчителя.За традицією нашої гімназії, учнівський колектив підготував привітання вчителям-ветеранам педагогічної праці.

11:44 02.10.2022

Миру в Україні - бути!

Миру в Україні - бути! Миру хочуть добрі люди І дорослі, і малі Прагнуть миру на Землі!

11:13 21.09.2022