До уваги батьків першокласників

З 11 квітня 2022 року Побережківська гімназія здійснюватиме прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік (в тому числі внутрішньопереміщених осіб). Перелік необхідних документів:

12:44 11.04.2022

Дистанційне навчання

З 14 березня 2022 року освітній процес у Побережківській гімназії буде організовано з використанням дистанційних технологій навчання.

12:56 13.03.2022

Борітеся – поборите. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас Слава і воля святая!

Сьогодні 208 роковини з дня народження Т. Г. Шевченка. І знову слова великого пророка на вустах мільйонів українців. Його поезія стояла, стоїть і буде стояти на сторожі нашого народу. Вона завжди навчала любити свій рідний край, боронити його від ворогів. Націю, яка має таких митців, яка їх пам’ятає і вшановує, яка знає свій рід і його історію, яка об’єднується у важкі часи задля перемоги, неможливо здолати !

10:57 09.03.2022

ЇЇ Величність – Мова

21 лютого Україна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Це свято крокує по всій планеті і кожен громадянин будь-якої країни ще більше відчуває свою приналежність до рідного народу, народності, нації.

10:43 22.02.2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Учні Побережківської гімназії були активними учасниками загальношкільних заходів присвячених цій даті. Бібліотекар Мітасова К.М. провела конкурси знавців рідної мови "Мова-то серце народу". Дві команди розгадували кросворди, ребуси,складали слова, розшифровували закодовані прислів'я. За результатами конкурсу перемогу отримала команда "Українофіли"(7,9кл). Також учні ознайомилися з книжковою виставкою "Як парость виноградної лози, плекайте мову..."

15:43 21.02.2022

Природоохоронна акція «Бережіть первоцвіти»

Перші весняні квіти наповнюють ще зимовий ліс солодким медовим ароматом та різнобарв’ям веселки. Поступово наші ліси збіднюються на такі чудові дарунки природи як первоцвіти.

12:39 18.02.2022

День єднання України в Побережківській гімназії

16 лютого - День єднання України. Це свято відзначатиметься щорічно. Українці вітають один одного з Днем  єднання, вчителі та учні Побережківської гімназії приєднуються до святкування. В нашій гімназії відбулася низка заходів: урочисте підняття Державного Прапора України; виконання Державного Гімну України; фотоквест  «Єднаймося»; уроки єдності у 1-9 класах.

14:34 16.02.2022

Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…

Кожної весни у афганських горах, так щедро политих кров'ю, зацвітають тюльпани. І красивішого видовища світ не знає. Оті тюльпани стали символом, щорічним живим пам'ятником людям, які загинули за ідею. День 15 лютого нічим у календарі не позначений. Але він особливий. Цього дня закінчилася, нарешті, війна.

14:57 15.02.2022