Слова вдячності

Діти – наш скарб та наша надія, розвивати їх, робити здоровими, впевненими у майбутньому справа дорослих. Це добре розуміє і Дабіжа Михайло Миколайович, який подарував дошкільному закладу при Побережківській гімназії чудові подарунки - спортивний інвентар та іграшки для маленьких вихованців.

09:48 09.12.2021

Ми – проти СНІДу

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній  день боротьби зі СНІДом. Цього дня акцентується увага на серйозності цієї проблеми і школа займає не останнє місце, адже саме тут формується і розвивається майбутнє держави.

20:28 05.12.2021

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.

16:44 03.12.2021

Привітання з перемогою!

Вітаємо Шутовського Артема учня 8 класу,  з перемогою в територіальному  етапі конкурсу «Новорічна композиція»! Бажаємо   нових, не менш яскравих, звершень і злетів! Нехай удача буде на твоєму боці !

14:49 03.12.2021

Вітаємо переможців !

Вітаємо ученицю 7 класу Химороду Софію, ученицю 8 класу Іващенко Валерію за зайняте перше місце у ІІ  етапі Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14:47 03.12.2021

Осіння палітра талантів

В жовтні 2021 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Осіння палітра талантів".

13:28 02.12.2021

30-річчя Всеукраїнського референдуму

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

13:16 30.11.2021

День добрих справ

Щедрий вівторок – це ініціатива для добра, це день який надихає людей робити добрі справи та поширює культуру благодійності.

12:58 26.11.2021

16 днів проти насильства

Головне завдання сучасної школи - надати знання і допомогти розвинути вміння та навички, необхідні для здорового та продуктивного життя як у дитячому та юнацькому, так і в дорослому віці. Тому, разом з навчанням і вихованням, формування здоров’язбережувальної компетентності – одне з головних завдань закладу освіти. Щоб сприяти здоровій та безпечній поведінці здобувачів освіти, заклад має створити умови, сприятливі для навчання, успішної соціалізації і гармонійного розвитку дітей та підлітків, а також гарантувати й підтримувати безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу.

13:19 23.11.2021